ELJAN - hotel, restauracja

Wydarzenia

O nas

  Hotel i restauracja Eljan Cztery Strony Świata jest firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją. To przestrzeń stworzona z wieloletniej pasji, która jest kwintesencją naszego zamiłowania do dalekich podróży, odkrywania nowych miejsc oraz typowych dla nich smaków. Podróże są dla nas nie tylko doświadczaną przyjemnością, ale również stały się one inspiracją w kształtowaniu tego miejsca. Eksplorowanie wielobarwnego świata odzwierciedla się w kształtowanej przez nas estetyce oraz wielosmakowości oferowanego przez naszą restaurację menu. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas priorytetem, dlatego też nasz zespół tworzą ludzie z pasją, doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Właścicieli tego miejsca oraz jego pracowników łączy wspólne dążenie do podnoszenia jakości świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdej odwiedzającej nas osoby, z dbałością o zapewnienie prywatności oraz domowej atmosfery. Wszystko to sprawia, że nawet najbardziej wymagający Goście odnajdują w naszych progach odpowiednie warunki zarówno do pracy, zabawy jak i relaksu.

Nasza oferta

Hotel

Oferujemy naszym gościom pokoje hotelowe, w tym studia, apartamenty oraz pokoje typu standard z osobnymi łazienkami oraz dostępem do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu.

więcej...

Restauracja

Priorytetem jest dla nas świeżość i najwyższa jakość oferowanych potraw, a bezpretensjonalny charakter miejsca oraz panująca u nas atmosfera doskonale służą przyjemności biesiadowania.

więcej...

Imprezy okolicznościowe i wesela

Kompleksowo zajmiemy się organizacją przyjęcia dbając o najwyższy standard menu, zastawy stołu oraz wystroju wnętrza, adekwatnie do Państwa oczekiwań oraz okoliczności wydarzenia.

więcej...

Imprezy firmowe i konferencje

Zapewniamy profesjonalnie dostosowane do Państwa oczekiwań sale z odpowiednim nagłośnieniem, klimatyzacją, urządzeniami typu flipcharty, projektory, laptopy.

więcej...