ELJAN - hotel, restauracja

Wydarzenia

Restauracja

  Dzięki naszej pasji oraz dbałości o oryginalność serwowanych dań zarówno kulinarni tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków mogą delektować się w naszych murach daniami, których źródłem jest nasza rodzima tradycja, jak również inspiracje czerpane z zakątków Europy, Azji, Afryki, Ameryki Południowej i Środkowej. Priorytetem jest dla nas świeżość i najwyższa jakość oferowanych potraw, a bezpretensjonalny charakter miejsca doskonale służy przyjemności biesiadowania. Inspiracje czerpane z Hiszpanii, Włoch czy Francji, to tylko niektóre z aspektów różnorodności pośród aromatów i smaków tajskich, wietnamskich czy marokańskich obecnych w naszej karcie menu.

 Naszym najnowszym nabytkiem jest zbudowany zgodnie z włoską tradycją piec do pizzy opalany drewnem, rozpalony do czerwoności jak ambicje naszych kucharzy by wypiekać pizzę śmiało konkurującą z najlepszymi na świecie. Dbamy o to, by każda  pizza była niepowtarzalna w smaku, wypiekana na chrupiącym cieście z dodatkiem najlepszych i świeżych składników, co w połączeniu z tradycyjnymi oliwami smakowymi przygotowywanymi w naszym lokalu oraz świeżo przygotowanym czosnkiem owocuje niepowtarzalną kompozycją smaków i aromatów.

 

Zapytania ofertowe prosimy kierować do:

Agnieszka Krusińska
manager restauracji
tel. +48 514957502

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rezerwacja restauracji

formularz zapytaniowy

data rezerwacji
godzina
liczba osób
szczegóły rezerwacji
e-mail
telefon

Nasza oferta

Hotel

Oferujemy naszym gościom pokoje hotelowe, w tym studia, apartamenty oraz pokoje typu standard z osobnymi łazienkami oraz dostępem do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu.

więcej...

Imprezy okolicznościowe i wesela

Kompleksowo zajmiemy się organizacją przyjęcia dbając o najwyższy standard menu, zastawy stołu oraz wystroju wnętrza, adekwatnie do Państwa oczekiwań oraz okoliczności wydarzenia.

więcej...

Imprezy firmowe i konferencje

Zapewniamy profesjonalnie dostosowane do Państwa oczekiwań sale z odpowiednim nagłośnieniem, klimatyzacją, urządzeniami typu flipcharty, projektory, laptopy.

więcej...